28-92mm
8 produktów spełniających Twoje wymagania
-
Kosiarka spalinowa Cub Cadet LM1 AP42
1,349złMarka
Cub Cadet
Silnik
Cub Cadet 35 OHV / 79 cm³
Napęd
Nie
Ilość biegów
Szerokość robocza
42 cm
Wysokość robocza
28-92mm
-
Kosiarka spalinowa Cub Cadet LM1 AP46
1,999złMarka
Cub Cadet
Silnik
Cub Cadet 35 OHV / 99 cm³
Napęd
Nie
Ilość biegów
Szerokość robocza
46 cm
Wysokość robocza
28-92mm
-
Kosiarka spalinowa Cub Cadet LM3 CR 53s
3,499złMarka
Cub Cadet
Silnik
Briggs & Stratton 625 E
Napęd
MySpeed
Ilość biegów
Szerokość robocza
53 cm
Wysokość robocza
28-92mm
-
Kosiarka spalinowa Cub Cadet LM3 DR 53es
3,399złMarka
Cub Cadet
Silnik
CC 55 OHV ES / 159 cm³
Napęd
MySpeed
Ilość biegów
Szerokość robocza
53 cm
Wysokość robocza
28-92mm
-
Kosiarka spalinowa Cub Cadet LM3 DR 53s
2,249złMarka
Cub Cadet
Silnik
CC 55 OHV Auto Ssanie 159 cm3
Napęd
MySpeed
Ilość biegów
Szerokość robocza
53 cm
Wysokość robocza
28-92mm
-
Kosiarka spalinowa Cub Cadet LM3 ER 53S
2,749złMarka
Cub Cadet
Silnik
KAWASAKI FJ 180cm
Napęd
MySpeed
Ilość biegów
Szerokość robocza
53 cm
Wysokość robocza
28-92mm
-
Kosiarka spalinowa MTD 46 SPH HW
2,499złMarka
MTD
Silnik
HONDA GCV 160 / 160 cm³
Napęd
Tak
Ilość biegów
Szerokość robocza
46 cm
Wysokość robocza
28-92mm
-
Kosiarka spalinowa MTD 46 SPOE
2,399złMarka
MTD
Silnik
MTD ThorX 55 ES / 159 cm³
Napęd
Tak
Ilość biegów
Szerokość robocza
46 cm
Wysokość robocza
28-92mm